Bizlere Ulaşabilirsin
Kağıthane/Istanbul,
iletisim@d2grup.com
Telefon: +90 532 474 18 17

Nur Bilen Yavuzer, Frozen Face’i Anlattı

FROZEN FACE PRO SİSTEMİ

Yeni nesil Frozen Face Pro, cilt üzerinde hareket ettirilen başlığı ile uygulama yapabilen bir yüz kaldırma ve iğnesiz mezoterapi cihazı. İğnesiz mezoterapi, iğneli işlemlerdeki gibi bölge bölge noktalardan ürünü göndermez, cihaz başlığı üzerinden dağılan serumu homojen olarak cilde yedirir ve dağıtır. Bu da cilt üzerinde çok daha etkili bir sonuç görmemizi sağlar.

Frozen Face uygulaması nedir?

İğnesiz mezoterapi olarak da bilinen bu yöntem, soğuk başlığı sayesinde konforlu bir işlem uygulanmasına yardımcı olur. Cilt yüzeyindeki ince kırışıklıklarda azalma görülür. Cilt daha sıkı ve dolgun hale gelir. İğneli işlemlerdeki gibi tek tek noktalardan değil cihaz başlığı üzerinde dağılan serumu eşit olarak cilde dağıtır. Bu cilt üzerinde çok daha etkili bir sonuç görülmesini sağlar. Dolgu işlemi tercih etmeyen kişiler için uygun bir yöntemdir.

Nasıl uygulanır?

Analiz sonucuna göre cildin ihtiyacı göre serumlar belirlenir. Cilt temizleme sonrası işleme hazır hale gelir.İşlem önce soğuk radyofrekans yardımı ve aktif içerikli serumlar ile kolajen artışını, cildin sıkılaşmasını, gençleşmesi sağlanır. Bu aşama 20 dakika sürer. Devamında elektroporasyon yardımı ile ciltte elektriksel alan yaratarak cilt üzerinde mikro kanallar oluşturur. Bu kanallar, cildin tedavisine ve ihtiyacına yönelik aktif içerikli serumların hasar görmüş ve neme ihtiyaç duyan hücrelerin bulunduğu alt tabakaya nüfuz etmesine yardımcı olur. İşlem yaklaşık 40 dakika sürer. Son olarak güneş koruyucu krem uygulanır.

Kaç seans yapılır ve seans aralıkları nelerdir?

Birer hafta aralıklarla 4 seans peş peşe olarak uygulanmaktadır. Daha sonrasında ise etkinin devam etmesi için koruma seansları yapılması önerilir.

Kimlere uygulanmaz?

Hamile olan kişilere ve uygulanacak bölgede açık yara enfekte olan kişilere uygulanamaz.


FROZEN EYES SİSTEMİ

Neslin son teknolojisi Frozen Eyes,  göz çevresine uyumlu özel başlığı sayesinde göz çevresinde gezdirilebilen ve uygulama yapabilen bir göz altı ve üstü tedavi ve bakım cihazı. İğnesiz mezoterapi, iğneli ve cerrahi işlemlere gerek bırakmadan göz altı ve üstü problemlerini tedavi eder, cihaz başlığı üzerindeki serumu homojen olarak cilde yedirir ve dağıtır. Bu da cilt üzerinde çok daha etkili bir sonuç görmemizi sağlar.

Frozen Eyes, göz altında ve göz kapaklarında gezdirilen başlığı ile uygulama yapabilen bir iğnesiz mezoterapi cihazı. 

İğnesiz mezoterapi, iğneli işlemlerdeki gibi tek tek noktalardan ürünü göndermez, cihaz başlığı üzerinden dağılan serumu eşit olarak cilde dağıtır. 

Bu da göz altı ve göz kapaklarında çok daha etkili bir sonuç görmemizi sağlar. 

Bugüne kadar amacımız cildi onarmak için gerekli bileşenleri cilde yedirmekti evde kullandığımız ürünler cildi derinden onarabilen seviyelere inemediğinden hep içeriden beslemenin yollarını öneriyor ve kullanıyorduk. 

Frozen Eyes işlemi, elektriksel alan yaratarak, cilt üzerinde mikro kanallar oluşturur. 

Bu kanallar, cildin tedavisine ve ihtiyacına yönelik aktif içerikli serumların hasar görmüş ve neme ihtiyaç duyan hücrelerin bulunduğu alt tabakaya nüfus etmesine yardımcı olur.

Author avatar
D2 Grup
https://d2grup.com
EnglishTurkish